Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Moldcompatibility: |
Standard PET Preform Molds |
Nozzle Stroke: |
50-100 Mm |
Production Speed: |
30-45pcs/min |
Clamping Stroke: |
360-420 Mm |
Number Of Cylinders: |
1-8 |
Clampingforce: |
50-3000 Tons |
Instructions Provided: |
Instructions In Chinese And English |
Oil Tank Capacity: |
500 L |
Moldcompatibility: |
Standard PET Preform Molds |
Nozzle Stroke: |
50-100 Mm |
Production Speed: |
30-45pcs/min |
Clamping Stroke: |
360-420 Mm |
Number Of Cylinders: |
1-8 |
Clampingforce: |
50-3000 Tons |
Instructions Provided: |
Instructions In Chinese And English |
Oil Tank Capacity: |
500 L |
| Paramètre | Spécification |
|---|---|
| Force de serrage | 50 à 3000 tonnes |
| Nombre de bouteilles | 1 à 8 |
| Traction de la buse | 50 à 100 mm |
| Le coup de pincement | 360 à 420 mm |
| Diamètre de vis | 56 mm |
| Pression d'injection | 100 à 200 MPa |
| Dimension de la machine (L × W × H) | 5.7 × 1,8 × 2,0 mètres |
| Type d'opération | Automatique |
| Capacité du réservoir d'huile | 500 litres |
| Type de moteur | Servo moteur |