Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Power Supply: |
Typically 380V/50Hz Or Customized |
Ejector System: |
Hydraulic Or Mechanical Ejector |
Machine Dimensions: |
Varies By Model, E.g., 4m X 1.5m X 2m |
Injection Rate: |
100g/s |
Machine Weight: |
37T |
Heat Power: |
3.1kw |
Application: |
Manufacturing Multi-color Plastic Parts |
Injection Volume: |
Depends On Model, E.g., 50-1500 Cc |
Power Supply: |
Typically 380V/50Hz Or Customized |
Ejector System: |
Hydraulic Or Mechanical Ejector |
Machine Dimensions: |
Varies By Model, E.g., 4m X 1.5m X 2m |
Injection Rate: |
100g/s |
Machine Weight: |
37T |
Heat Power: |
3.1kw |
Application: |
Manufacturing Multi-color Plastic Parts |
Injection Volume: |
Depends On Model, E.g., 50-1500 Cc |
| Spécification | Valeur |
|---|---|
| Numéro de modèle | HJF-240 |
| Puissance du moteur de la pompe | 25 kW |
| Puissance de chauffage | 3,1 kW |
| Taux d'injection | 100 g/s |
| Poids de la machine | 37 tonnes |
| Certifications | CE, ISO9001 |
| Article | Détails |
|---|---|
| Prix | 30 000 USD par ensemble |
| Commande minimum | 1 ensemble |
| Délai de livraison | 35 jours |
| Capacité d'approvisionnement | 300 ensembles par mois |
| Conditions de paiement | TT, LC, DP |