Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: CE,ISO9001
Model Number: HJF240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 SET
Prix: USD25000
Packaging Details: Standard Export Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS Per Month
Working Temperature: |
0-50℃ |
Clamp Force: |
2400Kn |
Clamp Tonnage: |
1800 |
Pump Motor Power: |
37 |
Clamping Force: |
2400KN |
Mould Insert: |
SKD61 |
Mold Material: |
NAK20,S136,P20.718H,738H,45#,etc |
Working Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
Working Temperature: |
0-50℃ |
Clamp Force: |
2400Kn |
Clamp Tonnage: |
1800 |
Pump Motor Power: |
37 |
Clamping Force: |
2400KN |
Mould Insert: |
SKD61 |
Mold Material: |
NAK20,S136,P20.718H,738H,45#,etc |
Working Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
| Puissance de chauffage | 1165 kW |
| Énergie | 50 Hz/60 Hz |
| Plage de vitesse de vis | 0 à 180 tr/min |
| Température de fonctionnement | 0 à 50°C |
| Poids de la machine | 7 tonnes |
| Tonnage des pinces | 1800 |
| Force de serrage | 2400KN |
| Puissance du moteur de pompe | 37 kW |