Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: CE,ISO9001
Model Number: HJF240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 SET
Prix: USD25000
Packaging Details: Standard Export Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS Per Month
Working Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
Working Temperature: |
0-50℃ |
Hs Code: |
8477101090 |
Clamp Force: |
2400Kn |
Power: |
3.5KW |
Machine Tonnage: |
200T |
Machine Weight: |
7 |
Screw Speed: |
0-180rpm |
Working Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
Working Temperature: |
0-50℃ |
Hs Code: |
8477101090 |
Clamp Force: |
2400Kn |
Power: |
3.5KW |
Machine Tonnage: |
200T |
Machine Weight: |
7 |
Screw Speed: |
0-180rpm |
| Force de serrage | 2400KN |
|---|---|
| Alimentation | 220V/380V, 50Hz/60Hz |
| Puissance nominale | 3.5KW |
| Poids de la machine | 7 tonnes |
| Tonnage de serrage | 1800 |
| Moteur de pompe | 37kW |
| Vitesse de la vis | 0-180 tr/min |
| Température de fonctionnement | 0-50°C |