Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injection Unit: |
Two Separate Injection Units |
Heat Power: |
57kw |
Material: |
High Quality |
Economic Benefits: |
Obvious--30-50% Electricity Can Be Saved |
Coolingsystem: |
Water Cooling |
Tie Bar Distance: |
300-700 Mm |
Certificated: |
CE ISO9001 |
Electric Motor Power: |
Varies (e.g., 15-45 KW) |
Injection Unit: |
Two Separate Injection Units |
Heat Power: |
57kw |
Material: |
High Quality |
Economic Benefits: |
Obvious--30-50% Electricity Can Be Saved |
Coolingsystem: |
Water Cooling |
Tie Bar Distance: |
300-700 Mm |
Certificated: |
CE ISO9001 |
Electric Motor Power: |
Varies (e.g., 15-45 KW) |
| Qualité des matériaux | Haute qualité |
| Circuit de refroidissement | Refroidissement par eau |
| Puissance du moteur de la pompe | 25 kW |
| Précision de la position des vis | 0,01 mm |
| Économies d'énergie | 30-50% d'électricité |
| Système de contrôle | Automate ou écran tactile |
| Puissance du moteur électrique | 15-45 kilowatts |
| Puissance thermique | 57 kW |
| Distance de la barre de liaison | 300-700 millimètres |
| Caractéristique clé | Table rotative alternative à 180 degrés |