Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Tie Bar Distance: |
300-700 Mm |
Oil Tank Capacity: |
900L |
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Electric Motor Power: |
Varies (e.g., 15-45 KW) |
Certificated: |
CE ISO9001 |
Pump Motor Power: |
25kW |
Injection Pressure: |
High Pressure |
Control System: |
PLC Or Touchscreen Control |
Tie Bar Distance: |
300-700 Mm |
Oil Tank Capacity: |
900L |
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Electric Motor Power: |
Varies (e.g., 15-45 KW) |
Certificated: |
CE ISO9001 |
Pump Motor Power: |
25kW |
Injection Pressure: |
High Pressure |
Control System: |
PLC Or Touchscreen Control |
| Pression d'injection | Haute pression |
| Puissance du moteur de la pompe | 25 kW |
| Unité d'injection | Deux unités d'injection séparées |
| Distance entre les tirants | 300-700 mm |
| Système de contrôle | Contrôle par API ou écran tactile |
| Type de moteur | Servomoteur |
| Précision de la position de la vis | 0,01 mm |
| Puissance de chauffage | 57 kW |
| Capacité du réservoir d'huile | 900 L |
| Plage de puissance du moteur électrique | 15-45 kW |