Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Power Supply: |
AC380V/50Hz/3Phase |
Condition: |
Used |
Injection Pressure: |
160 Mpa |
Machinedimensions: |
Depends On Model, E.g., 3m X 1.5m X 2m |
Heating Power: |
85.25kw |
Motor Power: |
21kw |
Machine Type: |
Hydraulic |
Injection Rate: |
300-400 Cm3/sec |
Power Supply: |
AC380V/50Hz/3Phase |
Condition: |
Used |
Injection Pressure: |
160 Mpa |
Machinedimensions: |
Depends On Model, E.g., 3m X 1.5m X 2m |
Heating Power: |
85.25kw |
Motor Power: |
21kw |
Machine Type: |
Hydraulic |
Injection Rate: |
300-400 Cm3/sec |
| Paramètre | Spécification |
|---|---|
| Énergie | AC380V/50Hz/3phase |
| Zone de chauffage | Zone 3 à 4 |
| Traction de l'éjecteur | 100 à 150 mm |
| Force de serrage | 100 à 300 tonnes |
| Puissance du moteur | 21 kW |
| Taux d'injection | 300 à 400 Cm3/s |
| Traction de la buse | 50 à 100 mm |
| Puissance de chauffage | 85.25 kW |