Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Mold Width: |
Adjustable |
Opening Stroke: |
490mm |
Min Mould Height: |
200 |
Plastic Material: |
ABS,PP,POM,PC,PVC,PEEK |
Cavity: |
Single Cavity |
Shotvolume: |
50-1500 Cm³ |
Voltage: |
380V/50Hz |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
Mold Width: |
Adjustable |
Opening Stroke: |
490mm |
Min Mould Height: |
200 |
Plastic Material: |
ABS,PP,POM,PC,PVC,PEEK |
Cavity: |
Single Cavity |
Shotvolume: |
50-1500 Cm³ |
Voltage: |
380V/50Hz |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
| Paramètre | Spécification |
|---|---|
| Hauteur minimale du moule | 200 mm |
| Hauteur maximale du moule | 530 mm |
| Course d'ouverture | 490 mm |
| Type de machine | Hydraulique |
| Volume d'injection | 50-1500 cm³ |
| Options d'espacement | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Structure | Horizontale |
| Matières plastiques | ABS, PP, POM, PC, PVC, PEEK |