Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Plastic Material: |
ABS,PP,POM,PC,PVC,PEEK |
Cavity: |
Single Cavity |
Clearence: |
C0 C2 C3 C4 C5 |
Shotvolume: |
50-1500 Cm³ |
Max Mould Height: |
530 |
Opening Stroke: |
490mm |
Voltage: |
380V/50Hz |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
Plastic Material: |
ABS,PP,POM,PC,PVC,PEEK |
Cavity: |
Single Cavity |
Clearence: |
C0 C2 C3 C4 C5 |
Shotvolume: |
50-1500 Cm³ |
Max Mould Height: |
530 |
Opening Stroke: |
490mm |
Voltage: |
380V/50Hz |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
| Voltage | 380 V/50 Hz |
| Le coup d'ouverture | 490 mm |
| Hauteur maximale du moule | 530 mm |
| Type de machine | Pour l'hydraulique |
| Cavité | Cavité unique |
| Volume du tir | 50 à 1500 cm3 |
| Options de dédouanement | C0, C2, C3, C4, C5 |
| La structure | Légères |