Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injection Speed: |
Adjustable |
Shot Volume: |
215,263,302 |
Style: |
Horizontal |
Automatic: |
Yes |
Voltage: |
380V/440V, 3 Phase, 50/60 Hz |
Machine Weight: |
Varies By Model, Typically 2 To 20 Tons |
Injection Rate: |
136.3g/s |
Colour: |
Red Or Blue |
Injection Speed: |
Adjustable |
Shot Volume: |
215,263,302 |
Style: |
Horizontal |
Automatic: |
Yes |
Voltage: |
380V/440V, 3 Phase, 50/60 Hz |
Machine Weight: |
Varies By Model, Typically 2 To 20 Tons |
Injection Rate: |
136.3g/s |
Colour: |
Red Or Blue |
| Paramètre | Spécification |
|---|---|
| Type de machine | Machine de moulage par injection |
| Puissance de chauffage | 12,6 kW |
| Volume de tir | 215, 263, 302 |
| Plage de hauteur du moule | 200-800 millimètres |
| Style de machine | Horizontal |
| Automation | Oui |
| Taux d'injection | 136,3 g/s |
| Options de couleur | Rouge ou Bleu |
| Système de sécurité | Hydraulique + Électricité |
| Tension | 380 V/440 V, triphasé, 50/60 Hz |