Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Type: |
Injection Molding Machine |
Style: |
Horizontal |
Hydraulic Ejection Force: |
42kn |
Voltage: |
380V/440V, 3 Phase, 50/60 Hz |
Heating Power: |
12.6 Kw |
Automatic: |
Yes |
Moldheightrange: |
200-800 Mm |
Injection Speed: |
Adjustable |
Type: |
Injection Molding Machine |
Style: |
Horizontal |
Hydraulic Ejection Force: |
42kn |
Voltage: |
380V/440V, 3 Phase, 50/60 Hz |
Heating Power: |
12.6 Kw |
Automatic: |
Yes |
Moldheightrange: |
200-800 Mm |
Injection Speed: |
Adjustable |
| Paramètre | Spécification |
|---|---|
| Taux d'injection | 136.3 g/s |
| Options de couleur | Rouge ou bleu |
| Le style | Légères |
| Poids de la machine | 2 à 20 tonnes (différent selon le modèle) |
| Volume du tir | 215, 263, 302 cm3 |
| Voltage | 380 V/440 V, 3 phases, 50/60 Hz |
| Système de sécurité | Hydraulique + électricité |
| Unité de fixation | 3600 kN |
| Plage de hauteur de moisissure | 200 à 800 mm |
| Vitesse d'injection | Réglable |