Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Pump Motor Power: |
15kW |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Injectionvolume: |
10-2000 Cm³ |
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Nozzle Tip Pressure: |
High |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Pump Motor Power: |
15kW |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Injectionvolume: |
10-2000 Cm³ |
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Nozzle Tip Pressure: |
High |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
| Spécification | Valeur |
|---|---|
| Volume théorique du tir | 88 cm3 |
| Traction de glissement | 350 mm |
| Plage de diamètre de vis | 20 à 120 mm |
| Frappe d'ouverture de moisissure | 450 mm |
| Puissance du moteur de pompe | 15 kW |
| Capacité du réservoir d'huile | 1 500 litres |
| Taille de la plaque inférieure | 1110 × 1095 mm |