Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Screwdiameter: |
20-120 Mm |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Type: |
Hydraulic |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Injection Speed: |
8.3 Cm/s |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Screwdiameter: |
20-120 Mm |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Type: |
Hydraulic |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Injection Speed: |
8.3 Cm/s |
| Spécification | Valeur |
|---|---|
| Volume théorique du tir | 88 cm3 |
| Plage de volume d'injection | 10 à 2000 cm3 |
| Frappe d'ouverture de moisissure | 450 mm |
| Traction de glissement | 350 mm |
| Plage de diamètre de vis | 20 mm à 120 mm |
| Vitesse d'injection | 80,3 cm/s |
| Puissance du moteur de pompe | 15 kW |
| Énergie | 380V/50Hz (personnalisable) |