Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Nozzle Tip Pressure: |
High |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Type: |
Hydraulic |
Injectionvolume: |
10-2000 Cm³ |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Slide Stroke: |
350(350) Mm |
Nozzle Tip Pressure: |
High |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Type: |
Hydraulic |
Injectionvolume: |
10-2000 Cm³ |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Slide Stroke: |
350(350) Mm |
| Spécification | Valeur |
|---|---|
| Modèle | HJF-180 |
| Plage de diamètre de vis | 20 à 120 mm |
| Volume d'injection | 10 à 2000 cm3 |
| Traction de glissement | 350 mm |
| Vitesse d'injection | 80,3 cm/s |
| Puissance du moteur de pompe | 15 kW |
| Force de serrage | 15 tonnes |
| Paramètre | Détails |
|---|---|
| Quantité minimale de commande | 1 série |
| Prix par jeu | 12 dollars. Je suis désolé.000 |
| Délai de livraison | 30 jours |
| Capacité d'approvisionnement mensuelle | 300 ensembles |
| Conditions de paiement | TT, LC, DP |
| Énergie | 380V/50Hz (personnalisable) |