Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Pump Motor Power: |
15kW |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Structure: |
Horizontal |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Pump Motor Power: |
15kW |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Structure: |
Horizontal |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
| Modèle | HJF-180 |
|---|---|
| Taille de la plaque inférieure | 1110 × 1095 mm |
| Volume d'injection | 10 à 2000 cm3 |
| Traction de glissement | 350 mm |
| Frappe d'ouverture de moisissure | 450 mm |
| La structure | Légères |
| Quantité minimale de commande | 1 série |
|---|---|
| Le prix | 12 000 $ par jeu. |
| Capacité à fournir | 300 ensembles par mois |
| Délai de livraison | Environ 30 jours |
| Conditions de paiement | TT, LC, DP |
| Origine de la fabrication | Ningbo, en Chine |