Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Precision: |
0.1mm |
Cooling System: |
High Efficiency |
Control System: |
PLC With Touchscreen Interface |
Ejector Stroke: |
165mm |
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Usage: |
PET Preform Use |
Precision: |
0.1mm |
Cooling System: |
High Efficiency |
Control System: |
PLC With Touchscreen Interface |
Ejector Stroke: |
165mm |
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Usage: |
PET Preform Use |
| Précision | 0,1 mm |
| Système de refroidissement | Haute efficacité |
| Poids d'injection | 101-183 grammes |
| Avantages économiques | 30-50 % d'économies d'électricité |
| Unité de serrage | Double cylindre |
| Volume d'injection | 50 g - 500 g (selon le modèle) |
| Course d'éjecteur | 165 mm |
| Système de contrôle | Servomoteur |
| Précision de la température | 0,1 °C |
| Puissance du réchauffeur de la machine | 18,5 kW |