Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Runner Type: |
Cold Runner |
Screw Diameter: |
45mm-90mm |
Usage: |
Electric Parts |
Oil Tank Capacity: |
4500L |
Structure: |
Horizontal |
Ejector Point: |
5 |
Mould Thickness: |
150-420 Mm |
Application: |
Beer Packing |
Runner Type: |
Cold Runner |
Screw Diameter: |
45mm-90mm |
Usage: |
Electric Parts |
Oil Tank Capacity: |
4500L |
Structure: |
Horizontal |
Ejector Point: |
5 |
Mould Thickness: |
150-420 Mm |
Application: |
Beer Packing |
| Style | Horizontal |
| Diamètre de vis | 45mm-90mm |
| Épaisseur du moule | 150-420 mm |
| Course d'ouverture | 350mm |
| Application | Emballage de bière |
| Diamètre du trou | 160 mm |
| Pression d'injection | Haute pression adaptée au moulage PET |
| Fonctionnement | Automatique |
| Matériau de la préforme | PET, PP, PE |