Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Max Oil Pressure: |
17.5 Mpa |
Pump Motor: |
11 Kw |
Moldthicknessrange: |
100-800 Mm |
Economic Benefits: |
Obvious--30-50% Electricity Can Be Saved |
Color: |
Green&yellow |
Control System: |
PLC Or Microcomputer Control |
Machine Weight: |
5300 |
Controlsystem: |
PLC With Touchscreen Interface |
Max Oil Pressure: |
17.5 Mpa |
Pump Motor: |
11 Kw |
Moldthicknessrange: |
100-800 Mm |
Economic Benefits: |
Obvious--30-50% Electricity Can Be Saved |
Color: |
Green&yellow |
Control System: |
PLC Or Microcomputer Control |
Machine Weight: |
5300 |
Controlsystem: |
PLC With Touchscreen Interface |
| Plage d'épaisseur de moule | 100-800 mm |
| Applications | Moulage plastique pour l'automobile, l'électronique, l'emballage, etc. |
| Système de contrôle | API avec interface tactile / Contrôle par API ou micro-ordinateur |
| Moteur de pompe | 11 kW |
| Système de sécurité | Protection hydraulique + électrique |
| Pression d'huile maximale | 17,5 MPa |
| Poids de la machine | 5300 kg |
| Méthode d'expédition | Par mer |