Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Automatic: |
Yes |
Injectionpressure: |
High Pressure Suitable For PET Molding |
Structure: |
Horizontal |
Screw Diameter: |
45mm-90mm |
Style: |
Horizontal |
Opening Stroke: |
350mm |
Application: |
Beer Packing |
Ejector Point: |
5 |
Automatic: |
Yes |
Injectionpressure: |
High Pressure Suitable For PET Molding |
Structure: |
Horizontal |
Screw Diameter: |
45mm-90mm |
Style: |
Horizontal |
Opening Stroke: |
350mm |
Application: |
Beer Packing |
Ejector Point: |
5 |
| Course d'ouverture | 350mm |
| Utilisation | Pièces électriques |
| Style | Horizontal |
| Épaisseur du moule | 150-420 mm |
| Application | Emballage de bière |
| Matériau de préforme | PET, PP, PE |
| Pression d'injection | Haute pression adaptée au moulage PET |
| Diamètre de vis | 45mm-90mm |
| Point d'éjection | 5 |
| Automatique | Oui |