Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Applications: |
Plastic Parts Manufacturing, Automotive, Electronics, Packaging |
Automatic: |
Yes |
Heat Power: |
59kw |
Computerized: |
Computerized |
Color: |
Black&green&yellow |
Heatingzones: |
3 To 6 Zones |
Coolingsystem: |
Water-cooled Mold System |
Shot Volume: |
381,470,569 |
Applications: |
Plastic Parts Manufacturing, Automotive, Electronics, Packaging |
Automatic: |
Yes |
Heat Power: |
59kw |
Computerized: |
Computerized |
Color: |
Black&green&yellow |
Heatingzones: |
3 To 6 Zones |
Coolingsystem: |
Water-cooled Mold System |
Shot Volume: |
381,470,569 |
| Spécification | Valeur |
|---|---|
| Énergie | Équipement électrique |
| Puissance thermique | 59 kW |
| Pression d'injection | Jusqu'à 2500 bar |
| Force de serrage | 3200 kN |
| Les dimensions | 4.2m × 1,1m × 1,7m |
| Moteur de pompe | 11 kW |
| Système de refroidissement | Moule refroidie à l'eau |
| Nom de l'article | Détails |
|---|---|
| Le prix | 100 000 $ par jeu. |
| Commande minimale | 1 série |
| Capacité d'approvisionnement | 300 ensembles par mois |
| Délai de livraison | 35 jours |
| Conditions de paiement | TT, LC, DP |