Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: CE,ISO9001
Model Number: HJF240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 SET
Prix: USD25000
Packaging Details: Standard Export Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS Per Month
Clamp Tonnage: |
2400kN |
Air Consumption: |
0.3m3/min |
Controlsystem: |
PLC Control With Touch Screen |
Machinetype: |
Automatic |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
Machine Dimension: |
4.61m*35m*1.9m |
Heating Power: |
5.3KW |
Power Consumption: |
11.65KW |
Clamp Tonnage: |
2400kN |
Air Consumption: |
0.3m3/min |
Controlsystem: |
PLC Control With Touch Screen |
Machinetype: |
Automatic |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
Machine Dimension: |
4.61m*35m*1.9m |
Heating Power: |
5.3KW |
Power Consumption: |
11.65KW |
| Paramètre | Spécification |
|---|---|
| Dimensions de la machine | 4.61m × 3,5m × 1,9m |
| Cavité | Pour le multi |
| Tonnage des pinces | 2400 kN |
| Niveau de bruit | < 75 dB |
| Plage de taille de la seringue | 1 ml - 50 ml |
| Durée de vie des moisissures | 100Des milliers de coups. |
| Consommation d'air | 00,3 m3/min |
| Consommation d'électricité | 11.65KW |
| Type de machine | Automatique |