Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: CE,ISO9001
Model Number: HJF240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 SET
Prix: USD25000
Packaging Details: Standard Export Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS Per Month
Machineweight: |
1500 Kg |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Runner: |
Hot/Cold Runner |
Driving System: |
Servo Motor |
Capacity: |
100-200 Pieces/min |
Plastic Type: |
Thermoplastic |
Filling Accuracy: |
≤±1% |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
Machineweight: |
1500 Kg |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Runner: |
Hot/Cold Runner |
Driving System: |
Servo Motor |
Capacity: |
100-200 Pieces/min |
Plastic Type: |
Thermoplastic |
Filling Accuracy: |
≤±1% |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
| Modèle | Haijiang HJF240 |
|---|---|
| Tolérance de précision | ±0,01 mm |
| Poids de la machine | 1500 kg |
| Tension | 220V/380V |
| Vitesse de vis | 0-180 tr/min |
| Niveau de bruit | <70dB |
| Dimensions | 2500 mm x 1200 mm x 1800 mm |
| Certifications | CE, ISO9001 |