Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: CE,ISO9001
Model Number: HJF240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 SET
Prix: USD25000
Packaging Details: Standard Export Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS Per Month
Machineweight: |
1500 Kg |
Screw Speed: |
0-180rpm |
Filling Accuracy: |
≤±1% |
Driving System: |
Servo Motor |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
Noiselevel: |
<70 DB |
Voltage: |
220V/380V |
Plastic Type: |
Thermoplastic |
Machineweight: |
1500 Kg |
Screw Speed: |
0-180rpm |
Filling Accuracy: |
≤±1% |
Driving System: |
Servo Motor |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
Noiselevel: |
<70 DB |
Voltage: |
220V/380V |
Plastic Type: |
Thermoplastic |
| Modèle | HJF240 |
| Tolérance de précision | ±0,01 mm |
| Précision de remplissage | ≤±1% |
| Poids | 1500 kg |
| Tension | 220V/380V |
| Certifications | CE, ISO9001 |
| Capacité d'approvisionnement | 30 séries par mois |
| Commande minimale | 1 ensemble |
| Délai de mise en œuvre | 35 jours |
| Prix | 25 000 USD |
| Conditions de paiement | TT |
| Origine | Ningbo, Chine |