Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injection Volume: |
Large |
Speed: |
High Speed |
Angle Clearness: |
<0.05 |
Working Principle: |
High Speed, Hydraulic, Screw, |
Cooling Method: |
Direct Cooling |
Clamping Way: |
Hydraulic |
Mould Life: |
100,000~1,000,000 Shots |
Structure: |
Horizontal Injection Molding Machine |
Injection Volume: |
Large |
Speed: |
High Speed |
Angle Clearness: |
<0.05 |
Working Principle: |
High Speed, Hydraulic, Screw, |
Cooling Method: |
Direct Cooling |
Clamping Way: |
Hydraulic |
Mould Life: |
100,000~1,000,000 Shots |
Structure: |
Horizontal Injection Molding Machine |
| Marque et modèle | Haijiang HJF-780 |
| Plage d'épaisseur du moule | 100 à 400 mm |
| Taille de construction | 300 × 200 × 200 mm |
| Hauteur maximale du moule | 800 mm |
| Certifications | ISO9001, CE |
| Origine de fabrication | Ningbo, Chine |
| Prix par ensemble | 100 000 $ |
| Quantité minimale de commande | 1 ensemble |
| Capacité d'approvisionnement mensuelle | 300 ensembles |
| Délai de livraison | 35 jours |
| Conditions de paiement | TT, LC, DP |
| Emballage | Emballage d'expédition standard avec matériaux de protection |