Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Warranty: |
1 Year |
Injection Unit: |
Two Separate Injection Units |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Voltage: |
Customed Avaiable |
Controlled: |
Servo Motor |
Machine Type: |
Two Color Injection Molding |
Plastic Type: |
Thermoplastic |
Motor Power: |
26KW |
Warranty: |
1 Year |
Injection Unit: |
Two Separate Injection Units |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Voltage: |
Customed Avaiable |
Controlled: |
Servo Motor |
Machine Type: |
Two Color Injection Molding |
Plastic Type: |
Thermoplastic |
Motor Power: |
26KW |
| Spécification | Détails |
|---|---|
| Marque et modèle | Haijiang HJF-240 |
| Puissance du moteur | 26 kW |
| Puissance du chauffage | 18,5 kW |
| Précision de la température | 0,1 °C |
| Système de refroidissement | Refroidissement par eau |
| Méthode de plastification | Vis |
| Certifications | ISO9001, CE |