Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Shot Weight: |
A:280g B:320g C:360g |
Stable Performance: |
Short Cycle Time |
Machine Weight: |
7T |
Transport Package: |
FCL |
Mold Height: |
280mm-400mm |
Hardness: |
80-90 HRC |
Ejector Force: |
38Kn |
Style: |
Horizontal |
Shot Weight: |
A:280g B:320g C:360g |
Stable Performance: |
Short Cycle Time |
Machine Weight: |
7T |
Transport Package: |
FCL |
Mold Height: |
280mm-400mm |
Hardness: |
80-90 HRC |
Ejector Force: |
38Kn |
Style: |
Horizontal |
| Paramètre | Spécification |
|---|---|
| Modèle | Le HJF-780 |
| Plage de hauteur de moisissure | 280 mm - 400 mm |
| Options de poids du tir | A: 280 g, B: 320 g, C: 360 g |
| Puissance thermique | 42.95 kW |
| Force d'éjection | 38 kN |
| Poids de la machine | 2000 - 8000 kg |
| Style de conception | Légères |