Détails du produit
Nom de marque: Haijiang
Certification: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Conditions de paiement et d'expédition
Minimum Order Quantity: 1 Set
Prix: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Dimension: |
19.2*4.12*5.5 |
Mold Closing Speed: |
High Speed |
Computer: |
Easy To Operate |
Capacity: |
Save More Energy |
Shipment: |
By Sea |
Machineweight: |
From 2000 To 20000 Kg Depending On Model |
Injectionpressure: |
Variable, Up To 2500 Bar |
Transportation: |
Ocean |
Dimension: |
19.2*4.12*5.5 |
Mold Closing Speed: |
High Speed |
Computer: |
Easy To Operate |
Capacity: |
Save More Energy |
Shipment: |
By Sea |
Machineweight: |
From 2000 To 20000 Kg Depending On Model |
Injectionpressure: |
Variable, Up To 2500 Bar |
Transportation: |
Ocean |
| Modèle | Le HJF-780 |
| Les dimensions | 19.2m × 4.12m × 5.5m |
| Plage d'épaisseur de moisissure | 100 mm - 800 mm |
| Puissance thermique | 59 kW |
| Options du système de commande | Porcheson, Keba ou Techmation |
| Le prix | 100 000 USD par jeu |
| Commande minimale | 1 série |
| Délai de livraison | 35 jours |
| Conditions de paiement | TT, LC, DP |
| Certifications | Pour les produits de base: |
| Capacité d'approvisionnement | 300 ensembles par mois |